Aktualności

III Liga Okręgowa Młodzika

• autor: uksbielawianka, 2016-04-15 19:31

W dniu 13.04.16 rozegraliśmy zaległy mecz z Nysą Kłodzko.
Pierwsza połowa spotkania niestety nie przebiegała po naszej myśli. W pierwszych minutach meczu tracimy bramkę, która wprowadza nerwowość w naszej drużynie. W niedługim czasie po ok. 15 minutach gry za sprawą Oliwiera Szczepaniaka doprowadzamy do wyrównania. Niestety późniejsze nie wykorzystane sytuacje się mszczą i na przerwę schodzimy z wynikiem 3:1 dla Nysy Kłodzko. Rozmowa w szatni przynosi same pozytywy. Zaczynamy grać lepiej. Drugą bramkę zdobywa dla nas Mateusz Wawrowski. Do wyrównania doprowadza Sebastian Chłądowicz, a w ostatnich minutach spotkania gola na wagę zwycięstwa zapewnia nam Oliwier Szczepaniak. Mecz kończymy zwycięstwem 4:3.
Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i trenerowi.
Dziękujemy za wiarę i wolę walki oraz za dostarczone emocje.

NYSA KŁODZKO - UKS BIELAWIANKA 3:4 (3:1)

bramki: Sczepaniak - 2, Wawrowski, Chłądowicz

UKS Bielawianka Bielawa: K. Grzyb, A. Pach, D. Sordyl, O. Comski, K. Kudyba, M. Wawrowski, F. Lange, S. Chłądowicz, O. Szczepaniak, K. Mazur, K. Piątek, O. Włodarczyk, I. Włodarczyk, D. Suchorski.

Kolejny mecz już w sobotę 16.04.16. Na własnym boisku zmierzymy się z Górnikiem Wałbrzych.