Wygrana z Orlikiem Jelenia Góra

• autor: uksbielawianka, 2016-04-17 16:13

Wysokim zwycięstwem zakończył się wczorajszy mecz bielawianek z Orlikiem Jelenia Góra 7:0. Przepiękna bramka z rzutu wolnego Natalii Zagajewskiej była ozdobą meczu, popularna Zagaja ściągnęła pajęczynę z okienka bramki. Dodatkowo debiut w naszych barwach Kasia Szymczak, która zwieńczyła swoją grę bramką ,zdobytą głową w ostatniej minucie meczu. Wszystkim zawodniczkom gratulujemy dobrego meczu.

UKS BIELAWIANKA - Orlik Jelenia Góra 7:0 (6:0)

Bramki: 1:0 Tylak 15', 2:0 Zagajewska 17', 3:0 Silny 24'(as. Tylak), 4:0 Tylak 30' (as. Zagajewska), 5:0 Tylak 33'(karny), 6:0 Zagajewska 38', 7:0 Szymczak 80' (as. Silny)

Skład UKS Bielawianka: Kaźmierczak-T. Kruk, Czerwińska, Pryczek (Malka), Sokołowska (Granzow), M. Kruk (Z. Kruk), Silny, Pusz (Lewandowska), Zagajewska (Gnyl), Szczepańska (Szymczak), Tylak (Baran)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.