Zegar

Aktualności

Dobra passa w dolnośląskiej trwa

• autor: uksbielawianka, 2016-05-05 17:29

W sobotę, 30 kwietnia, rozegraliśmy mecz ligowy z Parasolem Wrocław. Zakończył się on naszym zwycięstwem 3:2. Na przerwę schodziliśmy z remisem 1:1. Druga połowa meczu nie miała niestety nic wspólnego z grą w piłkę nożną. Jeśli chodzi o aspekt sportowy tego spotkania to pozostawiał on wiele do życzenia. Frustracja wynikająca z przegrywanego meczu spowodowała, że zawodnicy Parasola Wrocław, nie byli zainteresowani rozegraniem dobrego spotkania, a tylko dążyli do tego, by narazić naszych chłopców na kontuzję, niebezpiecznymi faulami. Sobie i innym drużynom życzymy jak najmniej takich spotkań. Kolejny mecz gramy u siebie z Miedzią Legnica 17 maja o godzinie 16. Drużynie naszej życzymy powodzenia, a do kibicowania zapraszamy wszystkich naszych sympatyków.....

PARASOL WROCŁAW - UKS BIELAWIANKA 2:3 (1:1)

bramki: Gandurski -2, Szczepaniak