Zegar

Aktualności

Liga Okręgowa Młodzika

• autor: uksbielawianka, 2016-05-22 20:35

Sobota 21 maja nie należy do udanych dla naszych zawodników. Na własnym boisku zostajemy pokonani przez lidera tabeli Górnik Nowe Miasto Wałbrzych. Do przerwy przegrywamy już 0:4. W drugiej połowie pomimo lepszej gry naszego zespołu nie udaje się zdobyć żadnej bramki, a kolejne dwie dokłada Górnik. Także mecz kończymy porażką 0:6. Jak to mówi jedno takie przysłowie "Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...", tak więc bierzemy się do pracy i przygotowań do kolejnego meczu, który rozegramy także u siebie.

Zwycięstwo Dziewczyn w Jeleniej Górze

• autor: uksbielawianka, 2016-05-22 09:29

Bielawianki spokojnie poradziły sobie podczas sobotniego meczu z gospodyniami Orlikiem Jelenia Góra. Gospodynie były gościnne i Bielawianki w rezerwowym składzie pokonały drużynę gospodyń 4 do 0.
 Pierwsza bramka spotkania padała już w 13' meczu za sprawą Zuzy Kruk, która wykorzystała błąd bramkarki. Druga bramka padła po strzale kapitan Sylwi Baran w 30'. W drugiej połowie bramki strzelały w 45 minucie Kasia Szymczak po dograniu Oliwi Silnej oraz Zuza Kruk w 55 minucie po podaniu od Zuzy Szczepańskiej. Marta Kaźmierczak w 72 minucie obroniła rzut karny. Niestety straciliśmy Ole Malka, która na Jeleniogórskim betonie skręciła nogę Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodniczek.

ORLIK Jelenia Góra - UKS Bielawianka 4:0 (2:0)
Bramki w meczu: 13' Z Kruk (as. Silny), 30' Baran, 45' Szymczak (as. Silny), 55 'Z Kruk (as. Szczepańska),

Skład UKS Bielawianka: Kaźmierczak - M.Kruk, Pryczek, Malka (15' T.Kruk,), Granzow ( 75' Czerwińska) - Baran ( 75' Sokołowska), Silny, Gnyl, Szczepańska - Szymczak ( 75' Tylak ), Z.Kruk,

Remis w Dolnośląskiej

• autor: uksbielawianka, 2016-05-22 09:26

17.05 nasza drużyna zremisowała z zespołem Miedzi Legnica 1:1. Był to ciężko wywalczony punkt, ponieważ przeciwnik był bardzo wymagający. Na przerwę schodziliśmy ze straconą bramką. Druga połowa spotkania, to ambitna i waleczna postawa naszych zawodników, która została nagrodzona strzeleniem gola na dwie minuty przed końcem spotkania. Gratulacje chłopaki.
Kolejny mecz gramy w niedziele, na wyjeździe, z zespołem Śląsk II Wrocław S.A. Powodzenia!!!!!!

• autor: uksbielawianka, 2016-05-08 19:21

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy kolejny mecz ligowy. Na własnym boisku podejmowaliśmy Victorię Świebodzice.
Mecz rozpoczęliśmy dobrze stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. W pierwszej połowie znów nie popisał się sędzia, nie odgwizdując podwójnego spalonego, z którego pada bramka. Do przerwy przegrywamy 0:1.
W drugiej połowie nie załamując się po stracie bramki gramy mądrą piłkę, co z czasem owocuje bramką wyrównującą. Gola zdobywa kapitan drużyny Filip Lange.
Mecz kończymy remisem 1:1 przerywając tym samym passę porażek na własnym terenie.
Kolejny mecz w lidze już za tydzień w sobotę 14.05.16. Na wyjeździe zmierzymy się z Unią Złoty Stok.

UKS BIELAWIANKA - VICTORIA ŚWIEBODZICE 1:1 (0:1)

bramki: Lange

UKS BIELAWIANKA: K. Grzyb, A. Pach, D. Suchorski, D. Sordyl, K. Kudyba, F. Lange, S. Chłądowicz, M. Wawrowski, K. Piątek, O. Johan, O. Włodarczyk, I. Włodarczyk.

Zwycięstwo w Lidze Terenowej rocznika 2005

• autor: uksbielawianka, 2016-05-08 09:05

Po ciężkim meczu zespół prowadzony przez trenera Marka Pyziaka pokonał drużynę LKS Bystrzycę Górną 2:1. Gratulujemy

UKS BIELAWIANKA - LKS BYSTRZYCA GÓRNA 2:1 (0:0)

bramki. Bartosz Makles - 2

Porażka dziewczyn

• autor: uksbielawianka, 2016-05-05 17:38

Niestety nie przywozimy punktów z Legnicy. Nasze piłkarki uległy "Miedziance" 2 do 0. Ciężko doszukać się w przebiegu spotkania jakiś piłkarskich elementów, za które można by pochwalić którąkolwiek z drużyn. Gospodynie pokazały się ze swojej najlepszej strony, racząc nas serią nieczystych zagrań, brzydkich fauli i wymuszeń na decyzjach sędziego. Po strzeleniu 2 bramek skupiły się głownie na wybijaniu piłki i finezyjnym upadaniu pod nasze nogi. Niestety podczas meczu zebraliśmy jedynie kilka kartek: Karolina Tylak i Kasia Szymczak otrzymały żółte, a Natalia Zagajewska za niesportowe zachowanie, otrzymała czerwony kartonik. Niestety Anna Czerwińska zakończyła spotkaniem z urazem głowy, życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia. Z pewnością wielu groźnych sytuacji udałoby się uniknąć gdyby arbiter nie zapomniał zabrać kartek na pierwszą połowę spotkania. Mimo wszystko gratulujemy piłkarkom Miedzi i czekamy i zapraszamy na rewanż.

MIEDŹ LEGNICA - UKS BIELAWIANKA 2:0 (2:0)

Skład UKSu: Bielawianka: Kaźmierczak- T.Kruk, Malka, Pryczek, Czerwińska (M.Kruk)- Baran (Sokołowska), Pusz, Silny, Zagajewska, Szymczak, Szczepańska (Tylak)

Dobra passa w dolnośląskiej trwa

• autor: uksbielawianka, 2016-05-05 17:29

W sobotę, 30 kwietnia, rozegraliśmy mecz ligowy z Parasolem Wrocław. Zakończył się on naszym zwycięstwem 3:2. Na przerwę schodziliśmy z remisem 1:1. Druga połowa meczu nie miała niestety nic wspólnego z grą w piłkę nożną. Jeśli chodzi o aspekt sportowy tego spotkania to pozostawiał on wiele do życzenia. Frustracja wynikająca z przegrywanego meczu spowodowała, że zawodnicy Parasola Wrocław, nie byli zainteresowani rozegraniem dobrego spotkania, a tylko dążyli do tego, by narazić naszych chłopców na kontuzję, niebezpiecznymi faulami. Sobie i innym drużynom życzymy jak najmniej takich spotkań. Kolejny mecz gramy u siebie z Miedzią Legnica 17 maja o godzinie 16. Drużynie naszej życzymy powodzenia, a do kibicowania zapraszamy wszystkich naszych sympatyków.....

PARASOL WROCŁAW - UKS BIELAWIANKA 2:3 (1:1)

bramki: Gandurski -2, Szczepaniak